• Read Latest News
  Visit Our Blog
 • We Offer
  Our Catalog
 • Get In Touch
  Contact Us
  • 3721 Dogwood Road, Brooklyn, NY 10019 USA
  • (800) 923 - 3687 / (695) 923 - 4500

Hazır Ofis

Hazır Ofis Nedir?

Firmanıza yeni bir şube kazandırmak ya da tamamen sıfırdan bir iş kurmak istediğinizde, bu süreci en kısa sürede, en tasarruflu şekilde tamamlamak isteyebilirsiniz. Günümüzde, yeni nesil ofisler sayesinde mobilyaların seçilmesi, elektrik, su, doğalgaz abonelikleri ve temizlik hizmetlerini hazır olarak alabilirsiniz. Hazır ofisler sayesinde tüm bu adımlar sizin yerinize tamamlanmış olur.

Hazır ofislerde, iş sürecinize odaklanmanız için tüm ihtiyaçlarınız size sunulur. Sadece hazır mobilyalar ve ofis ortamı değil, iş sürecinizi kolaylaştıracak ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak pek çok hizmet de verilmektedir:

 • Modern ve şık tasarıma sahip ofisler
 • Zevkli ve rahat mobilyalar
 • Tüm müşterilerinizi en iyi şekilde misafir etmenize yardımcı olan sekreterlik hizmeti
 • Posta trafiğinizi yönetme
 • Temizlik hizmetleri

Zamanı daha verimli kullanmak ve yeni ofisinizde sadece işinize odaklanmak için hazır ofis hizmeti alabilirsiniz.

Hazır Ofis Avantajlı mıdır?

Hazır ofisin avantajları arasında en önemlisi, maliyetleri azaltması ve tek başına tüm ihtiyaçlarınızı karşılamasıdır. Bu sayede zamanınızı daha verimli işlerde kullanabilirsiniz. Sizin için hazırlanan ofislerimizde hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Prestijli bir ortamda çalışabilir; benzer sektörde ya da iş ortaklığı kurabileceğiniz diğer sektörde çalışan firmalarla kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Ofisinize taşınma sürecinde hazır ofis adresinizi müşterilerinizle paylaşarak, ihtiyacı olan herkesin sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sunduğumuz misafir karşılama ve sekreterlik hizmeti ile tüm iş ilişkilerinizi profesyonel bir şekilde ve iletişim kopukluğu olmadan yürütebilirsiniz.

Hazır ofislerin en büyük avantajlarından biri de prestijli bir ortamda, çay ve kahve ikramları ile misafirlerinizi ağırlayabilme şansıdır. Böylece iş ortaklarınızla en verimli ortamda çalışabilir ve çalışanlarınıza konforlu bir ortam sunabilirsiniz.

Toplantılarınız için de istediğiniz tarihlerde ve istediğiniz süre boyunca size hizmet veren salonları tercih edebilirsiniz. İş görüşmelerinizi farklı bir ortama i taşıyarak fikir alışverişini daha verimli bir hâle getirebilirsiniz.

Vergi

Hazır ofis kiralamanın maliyet avantajının yanı sıra vergi avantajı da vardır. Ödediğiniz kira giderlerinizi, harcama kalemlerinizde belirterek vergiden düşülmesini sağlayabilirsiniz. Hazır ofisin vergi ödeme koşulları ve bu alanda sunduğu avantajlar hakkında daha fazla bilgi için Şirket Uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

İlk Maliyet

Yeni nesil ofislerin en büyük avantajı; bir ofis kiralamak ve çalışmaya başlamak istediğinizde ödemeniz gereken tüm giderleri tek başına karşılamasıdır. Doğalgaz, su ve en önemlisi interneti aktif hâle getirmek için beklemeden, ekstra bir ücret ödemeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte emlakçıya ödeyeceğiniz para ve anlaşma süreci de olmadığı için ofisinize yerleşme sürecinde hem zamandan hem de paradan tasarruf ciddi oranda tasarruf edebilirsiniz.

Kontrat Süresi

Hazır ofislerde planlarınızı çok daha sağlam bir temele oturtma şansınız da vardır. Hazır ofisler, size kontrat süresini kısa süreli planlayabilme imkânı sunar. Bu kapsamda, ihtiyacınıza özel, farklı paketlere sahiptir. Bu nedenle ofisinizi hazırlama ve uzun vadeli planlarınızı gerçekleştirme konusunda kendinizi çok daha rahat hissedebilir ve düşük maliyetlerle, kısa sürede işinize odaklanabilrisiniz.

Hazır Ofis Kira Stopajı ve Kurulum Ücreti Ödeniyor mu?

Hazır ofislerde kira, doğalgaz, elektrik ve su gibi ihtiyaçlarınızın hepsi hazır olarak size sunulur. Bu nedenle ekstra kurulum ücreti ödemezsiniz. Aynı zamanda stopaj ücreti de yoktur. Bu nedenle sıfırdan bir ofis kurmak için harcadığınız zaman da para da daha azdır. Yüksek hızlı internet de dahil olmak üzere bir ofisin ihtiyacı olan her şey içerisinde bulunur. Bu nedenle sadece bilgisayarınızı ve hizmet verdiğiniz sektöre özel ihtiyaçlarınızı, belgelerinizi alarak hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hazır Ofis Kira Sözleşmesinin Süresi Nedir?

Sözleşme sürenizi dilediğiniz gibi belirlemeniz mümkündür. Burada önemli olan ofisinizi ne kadar süre kullanmak istediğinizdir. Uzun süreli bir yer kiralamak istiyorsanız, anlaşma sürenizi uzun tutarak daha avantajlı bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Öngörülemeyen süreçler için ise daha kısa süreli bir sözleşme yapmanız mümkündür.

Hazır Ofis Giderleri Nasıl Karşılanıyor?

Ofisinizi kiralarken seçeceğiniz hizmet alımlarına bağlı olarak tüm gider yönetimleriniz, Şirket Uzmanı’nın kontrolündedir.  Böylece fatura ödemesi, temizlik ve sekreterlik hizmeti gibi giderlerinizi takip etmek yerine sadece gerekli bedeli ödeyebilir işinize odaklanabilirsiniz.  Bu noktada herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için tüm ödemeler düzenli olarak yasalarda belirtilen şekillerde ve zamanlarda tamamlanır. Bu kapsamda size sunulan hizmetler ve ofislerin size sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Uzmanı’nın Hazır Ofis Kapsamında Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Modern ve Şık Bir Ofis

Ofisinizin bulunduğu bölge, tasarımı ve ortamı hem motivasyonunuzu hem de marka imajınızı etkiler. İstanbul’un en avantajlı bölgelerinden birinde bulunan ofislerimiz sayesinde siz de iş sürecinizi besleyecek bir ortamda çalışabilir; müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Sunduğumuz şık ofisler ve verimli çalışma ortamı sayesinde kurmak için aylar harcayacağınız, şık ve modern bir ofise çok daha az masrafla sahip olabilirsiniz. 

Sekreterlik Hizmeti

Alanında deneyimli ve prezentabl görevlilerimiz, siz dışardayken hem telefon trafiğinizi yönetir hem de gelen konuklarınızı en iyi şekilde ağırlar. Gözünüzü arkada bırakmayan ve hiçbir işinizi aksatmayan sekreterlerimiz sayesinde sektörünüzde istediğiniz konuma kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Çay, Kahve ve İkramlıklar

Çalışırken atıştırma ihtiyacınızı karşılamak, her zaman enerjinizi yüksek tutmak için ihtiyaç duyduğunuz ikramlar da hizmete dahildir. Tatlı-tuzlu kurabiyeler, 7/24 kullanabileceğiniz çay ve kahve servisinden hem kendiniz faydalanabilir hem de misafirlerinizi ağırlarken bu ikramları onlara sunabilirsiniz.

Toplantı Odası ve Seminer Salonu Kullanımı

Takım çalışması ihtiyaç duyduğunuz ya da müşterinize sunum yapmanız gereken zamanlarda, şehrin en lüks plazalarında bulunan salonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bu sayede prestijinizi artırarak işinize gösterdiğiniz özenle rakipleriniz arasında ön plana çıkabilirsiniz.

Hızlı İnternet

Gün boyu herhangi bir kesinti yaşamamanız adına en yüksek hızda internet hizmeti almanız sağlanır. Online görüşmeleriniz ya da belge paylaşımınız sırasında sürekli bağlantıda kalarak sorunsuz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Posta ve Kargo Takibi

Şirket Uzmanı gelen ve giden kargolarınızın takibinde de sizlere en iyi hizmeti sunar. Böylece siz ofiste olmadığınız da bile kargo ve evraklarınız sizin adınıza teslim alınmış olur. Posta gönderileri konusunda da gereken özeni gösteren ekibimiz, hemen cevaplanması gereken gönderileri size tam zamanında ulaştırarak olası aksaklıkları bertaraf eder.

Ataşehir Hazır Ofis Kiralamayı Nereden Yapabilirim?

Hazır ofis, Ataşehir kiralama için bu alanda hizmet veren çalışma alanlarından faydalanabilirsiniz. Ataşehir’de hizmet veren Şirket Uzmanı; yeni nesil çalışma alanlarından, yüksek verimle yararlanmanızı sağlar. Kargo ve karşılama hizmetleri, ikramlar ve modern ofis tasarımları ile daha verimli çalışabilmeniz için tüm hazır ofis avantajları sunulur.

İstanbul Hazır Ofis Fiyatları Ne Kadardır?

Hazır ofis İstanbul gibi kalabalık ve yeni iş imkanlarının çok olduğu bölgelerde en çok tercih edilen hizmetlerden biridir. Hazır ofis fiyatları ise hem bölgelere hem de tercih ettiğiniz firmaya göre değişebilir. Size en uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerimiz için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. İster peşin ister aylık yapacağınız ödemelerde hiçbir zaman sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız. Bu sayede bütçenizi en doğru şekilde ayarlayarak Şirket Uzmanı ile yaptığınız tasarrufları farklı yatırımlara yönlendirebilirsiniz.

Sohbeti aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?