• Read Latest News
  Visit Our Blog
 • We Offer
  Our Catalog
 • Get In Touch
  Contact Us
  • 3721 Dogwood Road, Brooklyn, NY 10019 USA
  • (800) 923 - 3687 / (695) 923 - 4500

Toplantı Odası Kiralama

Toplantı odaları, özellikle prestijli bir ortamda misafirlerini ağırlamak isteyenler için idealdir. İnternet de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm donanımı size sunan bu odalar hem sunumlarınızı hem de önemli görüşmelerinizi yapmak için uygundur. Sınırsız çay-kahve ve atıştırmalık ikramıyla misafirlerinizi özenli bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Şirket Uzmanı’nın toplantı odası kiralama hizmeti ile dilediğiniz an profesyonel ve verimli bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

Toplantı Odası Kiralama Nedir?

Toplantı odası kiralama, profesyonel firmalar tarafından verilen bir hizmettir. İçerisinde toplantı esnasında gerekli olacak tüm donanımlara sahip bir oda, şirketlerin kullanımına sunulur. Bu şirketler, kendi iş görüşmelerini gerçekleştirmek amacıyla kiralama hizmeti alabilecekleri gibi potansiyel iş ortakları ile de görüşmeler yapabilir. Toplantı odalarında sadece kiralama bedelini ödeyerek, ihtiyacınız olan tüm donanıma sahip olabilir ve sakin bir görüşme ortamı elde edebilirsiniz.

Özellikle sanal ofis modeli ile çalışan firmaların sıklıkla tercih ettiği toplantı odası kiralama hizmeti, sadece bir oda temin edilmesinden ibaret değildir. Bu noktada toplantıyı verimli kılabilecek tüm teknik donanım da odanın içinde yer alır. Freelance çalışan kişi ve kurumlar da dijital ortamın dışına taşıdıkları iş görüşmelerini bu kiralık toplantı odalarında gerçekleştirebilirler. Aynı şekilde mevcut ofisteki toplantı salonlarının yetersiz kalması durumunda, fiziksel ofisi bulunan firmalar da bu hizmeti alırlar.

Kiralık Toplantı Odaları Hangi Amaçlarla Kullanılabilir?

Toplantı odaları, farklı sektörlerde bulunan birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Yeni nesil çalışma modelleri ile işlerini yürüten şirketler bu hizmetten daha sık yararlanırken geleneksel kuruluşların da belirli durumlarda toplantı odası kiralaması mümkündür.

Kiralık toplantı odası kullanım amaçları şu şekilde örneklendirilebilir:

 • Şehir dışında toplantı yapmak
 • Yeni iş ortaklıklarında prestijli bir izlenim yaratmak
 • Konferans, eğitim ve seminerler düzenlemek
 • Toplu işe alımlarda iş görüşmeleri yapmak
 • Kurum içerisindeki personellerle topluca görüşmek
 • Fiziksel bir ofise sahip olmayıp toplantı ihtiyacının doğması
 • Fiziksel ofisteki toplantı salonunun teknik donanımının yetersiz olması
 • Fiziksel ofisteki toplantı salonunun boyutunun küçük, kapasitesinin düşük olması
 • Tarafların daha merkezi bir konumda görüşmelerini gerçekleştirebilmesi
 • Görüşmelerin prestijli ve güven veren bir ortamda yapılabilmesi

Kiralık Toplantı Odalarında İnternet Hizmeti Var mı?

Kiralık toplantı odaları, teknik donanım açısından eksiksiz niteliklere sahip olmalıdır.Bu niteliklerin başında ise internet bağlantısı gelir.  Günümüzde neredeyse tüm sektörler dijital ortama geçmiş olduğu için toplantılarda verimli ve hızlı bir internet hizmetine ihtiyaç duyulur. Bu nedenle Şirket Uzmanı gibi profesyonel hizmetler sunan firmaların toplantı odalarında kesintisiz internet bağlantısı bulunur.

Toplantı Odası Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Toplantı odası kiralama hizmeti veren çok sayıda firma bulmak mümkündür. Bu noktada önemli olan, ihtiyaçları doğrudan ve eksiksiz bir şekilde karşılayabilecek profesyonel hizmete ulaşmaktır. Dolayısıyla tercih edilecek firma ve sunduğu olanaklar, detaylıca araştırılmalıdır.

Ulaşılabilirlik

Toplantı odaları, kimi zaman şehir dışından gelen konuklar için de hizmet vermektedir. Bu durumda lokasyon, oldukça önemli bir özellik haline gelir. Ulaşımı kolay olan bir alanda hizmet veren toplantı odaları hem şirket çalışanlarının hem de konukların zamandan tasarruf etmesini sağlar. Kiralanacak odanın ulaşılabilir bir lokasyonda olması gerekmektedir. Bu detay, özellikle misafir olarak gelecek taraflar  için çok önemlidir. Ayrıca şehir dışından gelen bir misafir grubu varsa, bu detay hayati önem taşır.

Kapasite

Toplantı odaları, belirli sayıda kişiyi konuk edebilecek şekilde tasarlanır. Bu nedenle hizmet alımı gerçekleştirmeden önce kiralanacak odanın toplantı için uygun kapasiteye sahip bir alan olduğundan emin olunmalıdır. Odayı kiralayacak firmanın kendi personel sayısı ile beraber konukların katılımını da dikkate alması önemlidir.

Teknik Altyapı ve Ortam

Kiralık toplantı salonları, teknik altyapıları ve donanımları ile öne çıkar. İhtiyaç duyulan teknik donanımın mevcut olması ve bu konuda destek sağlayan bir ekibin bulunması, toplantının sorunsuz ilerlemesini sağlar. Ayrıca ferah ve nezih bir ortam, prestijli bir izlenim için de önemlidir.

Şirket Uzmanı Kiralık Toplantı Odası Nasıl Rezerve Edilir?

Şirket Uzmanı, şehrin en prestijli iş merkezlerinde bulunan toplantı salonları ile profesyonel hizmet sağlar. Toplantı odalarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Online olarak ya da telefonla Şirket Uzmanı’na ulaşabilir; tüm toplantılarınız için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler:

 • Hızlı ve kesintisiz internet
 • Beyaz tahta ve flipchart
 • Projeksiyon cihazı ve LCD ekran
 • Mikrofon ve hoparlörden oluşan ses sistemi
 • Profesyonel bilişim teknolojileri destek ekibi
 • Yiyecek ve içecek ikramı
 • Güler yüzlü karşılama

Toplantı Odası Günün Hangi Saatlerinde Kullanılabilir?

Toplantı odası kiralama hizmeti almanın en önemli avantajlarından biri zaman konusundaki özgürlüktür. Bu odalar günlük ya da saatlik olarak kiralanabilir. Şirket Uzmanı toplantı salonlarının hizmete açık olduğu saatleri öğrenmek ve sunduğumuz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplantı Odası Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Toplantı odası kiralama, fiyat konusunda da avantajlıdır. Alınan bu hizmet ile anlaşma dahilinde bulunan tüm teknik özelliklerden ücretsiz olarak yararlanılabilir. Şirket Uzmanı’nın prestijli toplantı odaları kapsamında sunulan tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbeti aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?